Strona główna

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Knurowie ul. Kosmonautów 5a 44 - 194 Knurów tel/fax (32) 235 14 76 email: poradniaknurow@wp.pl strona: pppknurow.pl
Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna
w KnurowieJesteśmy placówką działającą w ramach systemu edukacji od ponad czterdziestu lat. Zatrudniamy psychologów, pedagogów, doradców zawodowych, logopedów i neurologopedów, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe.


Celem naszego działania jest wszechstronne wspieranie rozwoju dzieci i młodzieży we współpracy z ich środowiskiem rodzinnym, przedszkolnym i szkolnym.


Zajmujemy się diagnozą i terapią dzieci i młodzieży ze specyficznymi i specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Realizujemy autorskie programy profilaktyczno-wychowawcze w placówkach terenowych. Zajmujemy się problemami dotyczącymi zaburzeń zachowania i emocji. Propagujemy programy prozdrowotne. Pomagamy młodzieży w planowaniu kariery zawodowej. Wspomagamy rodzinę w jej funkcji wychowawczej. Współpracujemy z placówkami edukacyjnymi i służbą zdrowia. Realizujemy projekty unijne.

Informacja wytworzona przez:
Marzena Grinig-Łupieżowiec
email: mgla9@interia.pl
, w dniu:  18‑05‑2011 11:29:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Marzena Grinig-Łupieżowiec
email: mgla9@interia.pl
, w dniu:  $dateTool.format("dd-MM-yyyy HH:mm:ss", $date).replace(" ", " ").replace("-","‑").replace(" 00:00:00", "")
Data ostatniej aktualizacji:
03‑11‑2013 22:12:31
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany article-history-date-create Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
article-history-load-more
article-show-archive