Konferencja z okazji obchodów Światowego Dnia Wiedzy o Autyzmie i Dnia Osób Niepełnosprawnych


Zaproszenie na konferencję

30‑03‑2016 12:44:54
Szanowni Państwo!

W ramach obchodów Światowego Dnia Wiedzy o Autyzmie i Dnia Osób Niepełnosprawnych Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Knurowie oraz Miejskie Przedszkole nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi w Knurowie serdecznie zapraszają rodziców, nauczycieli oraz wszystkich zainteresowanych na IV edycję konferencję z tej okazji. 

Konferencja pt. „ Inne nie znaczy gorsze!” odbędzie się w dniu 21 kwietnia 2016 roku w godzinach: 10.00-15.00 w Domu Kultury w Knurowie- Szczygłowicach (ul. Górnicza 1).

Tegoroczna edycja konferencji skierowana jest do rodziców dzieci niepełnosprawnych, w tym ze spektrum autyzmu oraz do kadry: przedszkoli, szkół oraz wszystkich zainteresowanych tematyką edukacji i stymulacji osób niepełnosprawnych. Konferencja poświęcona jest wymianie poglądów i doświadczeń, propagowaniu oraz rozpowszechnianiu wiedzy na temat różnych niepełnosprawności.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Ilość miejsc jest ograniczona. O udziale zdecyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia będą przyjmowane do 14 kwietnia 2016 roku.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy: autyzm_konferencja@wp.pl. W zgłoszeniu należy podać swoje imię, nazwisko, miejsce pracy lub „rodzic”. Każde przyjęte zgłoszenie potwierdzimy wiadomością zwrotną.

Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie potwierdzające udział w konferencji, materiały konferencyjne oraz prezent niespodziankę związaną z tematyką autyzmu.

W trakcie konferencji będzie możliwość zakupu książek z wydawnictw edukacyjnych (E-DUKO, Fraszka Edukacyjna, Harmonia).

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Informacja wytworzona przez:
Natalia Bismor-Jędrychowska
email: natalia.bismor@gmail.com
, w dniu:  30‑03‑2016 12:36:48
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Natalia Bismor-Jędrychowska
email: natalia.bismor@gmail.com
, w dniu:  30‑03‑2016 12:36:48
Data ostatniej aktualizacji:
30‑03‑2016 12:46:18
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie